Logo

nokia 8210

Број на оглас: 2377672 | Објавен на: 31.05.2018, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 8210

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Македонко

Потврден огласувач