Logo

se prodava motorna pila husqvarna 236

Број на оглас: 2377720 | Објавен на: 20.03.2017, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


motornata pila e edna godina stara i e vo odlichna sostojba, koristena samo so original maslo, nema nikakvi mani!!
broj za kontakt: 072 302 637

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач