Logo

se prodava prskalica moravka (m-1000 lux) kako nova!!

Број на оглас: 2377744 | Објавен на: 01.07.2017, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prskalicata e mnogu malku koristena i e vo odlichna sostojba, moze da se vide vo sekoe vreme, redovno e chistena i e koristena samo so novo ulje.
kontakt samo na ovaj broj 072 302 637

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач