Logo

Samsung ES30

Број на оглас: 2378249 | Објавен на: 22.03.2019, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Samsung

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Се продава половен Samsung ES30, зачуван без гребнатинка и никаков дефект. Исто така со него доаѓа и кабелче.

12.2 мегапиксели
5х зум
Max резолуција за видео: 640 x 480p
Max FPS: 30 fps
Користи две AA батерии.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач