Logo

Dzip 4x4 Gumi 265 70 r15 235 75 r15 235 70 15 205 70 15 Jeep

Број на оглас: 2378313 | Објавен на: 27.03.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


235/75r15 - 2 komada 1.500 den
235/70r15 - 2 komada 2.000 den
235/70r15 - 1 komada 1.000 den
Gumite se polovni
Cenite se fiksni

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Pajero