Logo

Subaru Vivio Vo Delovi

Број на оглас: 2378389 | Објавен на: 11.11.2019, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Subaru

Модел: Vivio

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za subaru vivio se so vi treba do posledno stravce so klima prakam i po karko inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач