Logo

mebel

Број на оглас: 2378530 | Објавен на: 10.03.2019, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Ормани за кондури Две врати 73cm x68cm x16cm 1600ден Три врати108cm x68cm x16cm 2300ден Четири врати 143cm x68cm x16cm 2900ден Три врати двореден 121x65x25cm 2900 ден Три врати сјаен медијапански 3900 ден Комплет ходник(закачалка,орман и огледало) 3900 ден

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач