Logo

Vw Golf 4 1.4 Klima Registriran MOZE ZAMENA

Број на оглас: 2378913 | Објавен на: 28.04.2017, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.599 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


070/525-620 ZAMENA 1999 e

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач