Logo

Fiat Punto 1.2 8 V Odlicno Full oprema

Број на оглас: 2379046 | Објавен на: 27.03.2017, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.980 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Punto 1.2 8 ventili registrirana cela godina,servisirano,dva kluca so Full oprema
Tel:078/390-078

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Bitola