Logo

Се продава нов Sigma 17-70 за Canon може и замена за 85мм

Број на оглас: 2379278 | Објавен на: 09.08.2017, 02:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 17.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава нова Сигма 17-70 Contemporary за Canon DSLR, објективот е нов со гаранција уште од 10 месеци, купен од Пиксплус за 28.000 МКД , бленда од 2.8 на 17мм до 4.0 на 70мм, може да се понуди и замена за Canon 50 mm f 1.4

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Пеце

Потврден огласувач