Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 2379291 | Објавен на: 10.09.2017, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiskalna kasa od novite modeli malce koristena i dobro socuvana cena po dogovor

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kiki

Потврден огласувач