Logo

Trepezarska masa - Zacuvana

Број на оглас: 2379667 | Објавен на: 21.09.2017, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trepezarska masa vo odlicna sostojba, nema oshtetuvanje, top forma.
Moze da se vide sekogash.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Ljupche

Потврден огласувач