Logo

smart watch

Број на оглас: 2379668 | Објавен на: 07.02.2017, 22:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Casovnikot e socuvam koristen e mnogu malku.
Se povrzuva so mobilen preku BT i gi ima istite funkcii kako mobilniot

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Filip