Logo

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM_T315

Број на оглас: 2379717 | Објавен на: 21.04.2017, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Големина на екранот: 8" инчи

Цена: 7.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_3_8_0-5456.php
Se prodava TABLET Samsung Galaxy Tab 3 mn dobro socuvan lajsnite od stranata se izlupeni ne e pagan so sim karticka 16g

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач