Logo

se izdava namestena garsonjera vo k.voda

Број на оглас: 2380507 | Објавен на: 21.05.2018, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 25 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


garsonjerata e namestena so site aparati novo samo za vrabotena edna zenska osoba telefon za kontakt 071206504 planinka

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач