Logo

Se PRODAVA VILA so 10 apartmani vo STAR DOJRAN

Број на оглас: 2380528 | Објавен на: 17.04.2018, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 461 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Goce Delcev bb

Цена: 240.000 €
250.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава луксузна вила со 10 апартмани и една помошна просторија со квадратура повеќе од 450 м2, сите се комплет опремени со сопствени кујна, купатило, клима и веке разработени за издавање.
Вилата има дворно место од 461м2 поплочено со бекатон. Исто така вилата е направена 2009 година со високо квалитетни материјали, изолации, соларно, систем за резервна вода.
За повеќе инфо на 075231000.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач