Logo

Rezerven bandaz 5*112 so guma za audi 16.205.55.

Број на оглас: 2380542 | Објавен на: 06.10.2017, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Original bandaz so guma za audi vo odlicna sostojba. Bandasot e od rezerva i prav, bez nikakva mana. 075-375-375

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач