Logo

Peugeot 308

Број на оглас: 2380546 | Објавен на: 22.05.2017, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 5.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 308 1.4
- KLIMA
- SERVO
- MET.
-ABS
-ESP
-CD MP3
- 8 X ARBG
- LED SVETLA
-VOLAN so komandi I podesuvanje vo visina)
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KRUS KON. I DR.
Moze Zamena

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Lavdrim

Потврден огласувач