Logo

LG G3 3GB RAM 32GB MEMORIJA

Број на оглас: 2380588 | Објавен на: 25.04.2017, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: G3

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.500 МКД Цената е фиксна 9.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Super tel LG G3 D855 zacuvan so 3GB ram I 32GB vnatresna memorija,raboti na site mrezi i na vip ima 4G.BEZ ZAMENI.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Ratko

Потврден огласувач