Logo

plug za kultivator

Број на оглас: 2380916 | Објавен на: 26.03.2017, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


plugovite se novi ne koristeni za kultivator imt 507 a pasuvaat i za imt 509. TEL: 070 548 717

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач