Logo

toyota rav 4 dizel

Број на оглас: 2381484 | Објавен на: 24.07.2017, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava toyota rav 4 vo ispravna sostojba regestriran pali vozi moze da se proba vo sekoe vreme tel za kontakt 078 412 350

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач