Logo

Конфигурација компјутер i3 куќиште

Број на оглас: 2381781 | Објавен на: 24.02.2017, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Процесор: над 3 GHz

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам компјутер со следните перформанси:

INTEL core i3 - 540 4MB cache - 3.06GHz
H55H-M
VGA onBoard HD
RAM 2GB DDR3 1333 Kingston
500GB HDD SATAII
DVD-RW

Компјутерот е во одлична состојба, без никакви проблеми.

Можност за достава низ цела Македонија.

Огласи од: МЦ Системи

МЦ Системи

ул. Јордан Стојанов бр.12
Пробиштип

Станете Премиум член

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач