Logo

jeep 97 grand cheroke aftomatski menuvac za 5.2 i 40

Број на оглас: 2381797 | Објавен на: 26.11.2020, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 52 kw / 71 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep delivi za 5.2 i 4.0. 3.1 i2.5 imam skoro sfe shto vi treba prakja Po kargo 072726628

 jeep

Потврден огласувач