Logo

Samsung Iphone Htc Sony LG Huawei

Број на оглас: 2381937 | Објавен на: 28.06.2017, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Samsung Iphone Htc Sony LG Huawei

Боја: Останато

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Novi Polovni Zamena otkup na Novi mobilni Aparati se na edno mesto Servis galanterija Negotino ....Mobi Go Mobile......072248000

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач