Logo

SE PRODAVA DUKAN vo STAR DOJRAN - EKSTRA LOKACIJA

Број на оглас: 2382064 | Објавен на: 17.04.2018, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Греење: Струја

Цена: 26.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dukan na pazarot vo Star Dojran na najdobra lokacija. Dukanot ima 15m2 a zemjiste pod nego koe isto taka e nasa sopstvenost ima 21m2. Imoto pravno se e cisto. Cena po dogovor.
075231000

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач