Logo

RENAULT LAGUNA 100% ZACUVANA

Број на оглас: 2382487 | Објавен на: 24.03.2017, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E SO VISOKO
NIVO NA OPREMA
KOMPLET GOLEM SERVIS
SITE 4 AMORTIZERI SME
I MN DR

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 natasa