Logo

Kupuvam BMW E 36 320I

Број на оглас: 2382676 | Објавен на: 20.10.2018, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 11 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


BARAM DA KUPAM BMW E36 COMPAKT
318 TI ILI 323 TI

KUPUVAM BMW COMPACT E 36 318 TI ILI 323 TI
VE MOLAM PONUDETE ZACUVANO SO REALNA CENA
PONUDA SO SLIKI ISKLUCIVO NA VIBER

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач