Logo

ПРОДАВАМ ВИКЕНД КУЌА ВО СТАР ДОЈРАН

Број на оглас: 2382756 | Објавен на: 27.05.2017, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 96 m²

Број на соби: 4

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 29.000 €
29.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


ВИКЕНД КУЌА / ВИКЕНДИЦА ВО СТАР ДОЈРАН, НА УЛ. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ (ПРВ РЕД), НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРОТО.

- ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 216 М2
- КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 96 М2 (4 СОБИ, ЛЕТНА КУЈНА СО ТЕРАСА СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРОТО И ПОДРУМ)
- ДВОРНО МЕСТО 120 М2

ЦЕНАТА Е 29.500€ СО ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР ПО ВИДУВАЊЕ

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ НА БРОЈОТ 077/946 - 816

вибер + 389 77 946 816

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 ******

Потврден огласувач