Logo

Continental 195/60/15 letni 205/65/15

Број на оглас: 2382785 | Објавен на: 29.03.2017, 04:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Continental ContiProContact 2- 205/65/15 letni dve parcina vo dobra sostojba

Continental ContiProContact 2-195/60/15 letna uste edna vo dobra sostojba

cenata ne e fiksna
kontakt :079/236-933

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goce 079\236-933