Logo

Dacija nova 1.6gt vo ekstra sostojba

Број на оглас: 2383161 | Објавен на: 08.11.2017, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Друг модел

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 699 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dacija Nova 1.6gt 98'god 50kw so realni pominati 80,000 km registrirana do 12.2017

za poveke informacii barajte na
078/293-007
078/293-007
078/293-007
078/293-007
078/293-007
078/293-007
078/293-007
078/293-007

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 boko_records

Потврден огласувач