Logo

sony z1 compact white edition neverlock

Број на оглас: 2383271 | Објавен на: 19.02.2017, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: z1

Цена: 9.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


bel od germany edno godino koristen bez mana najdobro sto sum go imal

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 mesut