Logo

racni melnici za kafe moze i zamena

Број на оглас: 2383492 | Објавен на: 15.01.2018, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat racni melnici za kafe dosta stari moze i zamena daj te ponuda tel; 075 216-861 i 071 347-190

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач