Logo

Se prodava Land Range Rover Sport HSE 3.6 TDV8

Број на оглас: 2383527 | Објавен на: 03.12.2017, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: По Договор
20.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


272ks.2007/10.euro4.diesel bi turbo
Potrosnja kombinirano 10l
Vo extra sostojba
Najvisoko nivo na oprema
kompletno servisiran
Voziloto e vo bg registrirano moze da se carini na mk.
Mozna e i zamena

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач