Logo

Се продава

Број на оглас: 2383528 | Објавен на: 21.09.2017, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Land Rover freelander 2.0 td4 dlicno socuvan
-Registriran do 01- 2018, redovno servisiran nikakov problem top forma
-4x4
-el stakla el retrovizori
-kako nov
-klima
-zimski letni gumi
Potrosuvacka 7.5 litri

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач