Logo

Niva na patot Podares Jargulica

Број на оглас: 2383644 | Објавен на: 28.03.2017, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 632 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1.250 € Цената не е фиксна 1.550 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Niva na patot Podares Jargulica na samo 5 min od s.Podares odma do patot...moze da se vidi na mapa deka tocno se naoga nivata

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 tasev

Потврден огласувач