Logo

RANGE ROVER SPORT

Број на оглас: 2384060 | Објавен на: 12.07.2017, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 21.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Range Rover Sport 2.7 HSE 190 ks, registriran cela godina so zelen karton, ful oprema so krem koza a sostojbata na voziloto se gleda od samite sliki.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Bobi Stojanovski

Потврден огласувач