Logo

PRODAVAM KAMERA JAY-TECH - FULL HD

Број на оглас: 2384100 | Објавен на: 11.02.2017, 00:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


So 4gb memory card so polnac - raboti vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Almir