Logo

VW PASSAT 1.9 TDI 101KS STAKLO

Број на оглас: 2384140 | Објавен на: 24.03.2017, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava VW Passat 1.9 tdi 101ks 2002god
Kolata e registrirana do maj mesec
Napraven e komplet serivs
Staveni sega se i site 4 novi gumi
Za poveke informaci javetese

 Cars

Потврден огласувач