Logo

Zlatni broevi broj brojcinja

Број на оглас: 2384462 | Објавен на: 11.02.2017, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


078-333-533---078-33-35-33---500evra
Brojot e na t mobile na pripejd...Moze da se prefrli i na drug operator...SAMO SERIONZI.
Broj brojcinja broevi (pripejd so300den.kredit)
071 444 577---071-44-45-77 1500den...
071 600068---071-60-00-68 1500den...
071 888 656---071-88-86-56 1500den...
071 444 184---071-44-41-84 1200den...
070 676 677---070-67-66-77 2000den...
071 655 553---071-65-55-53 2000den...
071 555-598---071-55-55-98 1800den...
Kontakt...071-555-545

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Broj