Logo

Opel.Astra 1.7dtl !!!Hitnooo!!!Hitnooo!!!

Број на оглас: 2384552 | Објавен на: 24.03.2017, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 850 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Astrata e vo odlicna sostojba
Opelot ima 4etiri novi gumi Sega klaeni so 5et aluminiumski bandasi
Registrirana cela godina 01/03/2018

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Zlatko