Logo

CITROEN C2 1.4 HDI

Број на оглас: 2384569 | Објавен на: 24.04.2017, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 2.499 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c2 1.4 hdi vo odlicna sostojba uvezeno od CH..

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 taboretki

Потврден огласувач