Logo

Seat Altea-FR 2.0TDI

Број на оглас: 2385165 | Објавен на: 27.03.2017, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Altea-FR 2.0TDI
-2006 godina
-190.000 kilometri
-177 konjski sili
-4 FR sivi bandazi/letni gumi SAVA - novi
-parrot system
-registrirana cela godina/zelen karton
-kompleten servis

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Metodi

Потврден огласувач