Logo

Kuka so dvor i graza

Број на оглас: 2385420 | Објавен на: 25.04.2017, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 110 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Slobodo moze da se pogledene vo sekoe vreme.
Kukjata e kompletno namestena vo odlicna sostojba ...

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач