Logo

Kupuvam fiat brava

Број на оглас: 2385897 | Објавен на: 21.03.2017, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kupuvam fiat Brava benzin cela. Havarisana ili stranska. Ponudete

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач