Logo

EURO KUKA ZA VW GOLF 5

Број на оглас: 2385973 | Објавен на: 27.03.2017, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


KUKA ZA VW GOLF 5 ORGINALNA-KONPLETN
Moze po kargo bilo kade
KONTAKT TEL;078411320
Tel. 078 411 320

dolniot broj nevazi

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Blagojco

Потврден огласувач