Logo

Citroen Xsara VTS 2.0 16V 167hp

Број на оглас: 2386034 | Објавен на: 06.05.2017, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 2.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Abs
Klima
El.stakla
El.retrovizori
El.siber
Centralno
Maglenki
Servo
Koza
Sport amortizeri so stelovajne na visina
Izduv
Registrirana do 08-03-2018
Plin-Dizna
Kolata e vo odlicna sostojba -EXTRA
Mozna e zamena za bmw so moja doplata

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 IvAn

Потврден огласувач