Logo

motokultivator-kultivator, freza tomos

Број на оглас: 2386074 | Објавен на: 19.03.2017, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 260 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,tomos masina,frezata se namaluva.tel071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач