Logo

prskalica morava tomos 100l

Број на оглас: 2386082 | Објавен на: 15.08.2017, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


prskalkata e tomos 100l voda ima crevo i steka vo ispravna sostojba tel 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач