Logo

Mercedes C220 Cdi

Број на оглас: 2386287 | Објавен на: 24.03.2017, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes C220 Cdi 6 brzini od 2001g.socuvan,mnogu dobar,moze zamena,registracija do 22.o3.2o18g.

 Dini