Logo

Opel Astra 1.7 dti

Број на оглас: 2386469 | Објавен на: 21.03.2017, 00:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Astra 1.7 dti isuzu
Full oprema funkcionira bezprekorno,
Registrirana do 12.2017
Javetese na 070 299 326 Kire

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dimce